Adatkezelési szabályzat Elfogadom!

Zsolnay Örökségkezelő Nkft.

hu

Álláspályázat

A Zsolnay Örökségkezelő Nonprofit Kft. által közzétett álláshirdetések.

A ZSOLNAY ÖRÖKSÉGKEZELŐ NKFT VILÁGÖRÖKSÉGI ÉS TURISZTIKAI IGAZGATÓSÁGA MUNKATÁRSAT KERES ANIMÁTOR, IDEGENVEZETŐ BEOSZTÁSBA

Feladatok

  • Látogatók tájékoztatása, belépőjegyek értékesítése
  • Bejelentkezett csoportoknak tárlatvezetés biztosítása magyar, ill. idegen nyelven
  • A munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok elvégzése

MUNKAVÉGZÉS HELYSZÍNE

Pécsi világörökségi helyszínek, Középkori Egyetem

Elvárások

  • Közép-, vagy felsőfokú végzettség
  • Középfokú nyelvvizsga angol vagy német nyelvből
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolattartó és problémamegoldó készség
  • Pontos, megbízható, hatékony munkavégzés

Előnyt jelentő képességek

  • Régész, történész vagy turisztikai végzettség

A munkakör hétvégi munkavégzéssel is jár.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel 2019. május 30-ig a következő e-mail címre:  info@zsn.hu