Adatkezelési szabályzat Elfogadom!

Zsolnay Örökségkezelő Nkft.

hu

Parkgondozó munkatárs állás

A Zsolnay Örökségkezelő Nonprofit Kft., amely Magyarország egyik legnagyobb kulturális holdingja, parkgondozó munkatársat keres a Kodály Központhoz tartozó helyszíneire.

A Zsolnay Örökségkezelő Nonprofit Kft., amely Magyarország egyik legnagyobb kulturális holdingja, PARKGONDOZÓ munkatársat keres a Kodály Központhoz tartozó helyszíneire.

A meghirdetett munkakör betöltésével a célunk, hogy folyamatosan biztosítsuk a Kodály Központ külterületének és a kertjének magasszínvonalú esztétikai megjelenését.

Főbb feladatok:

  • Kertben található növényzet szakszerű gondozása, kertészeti területek rendben tartása
  • A területen keletkező hulladék összegyűjtése
  • A lehullott lombozat összegyűjtése
  • Rendezvény felügyelet biztosítása
  • Rendezvények különleges igényeinek, műszaki kérdéseinek a kerttel kapcsolatos támogatása
  • Síkosságmentesítés
  • Kertészeti berendezések karbantartása, kertészeti eszközök beszerzése

Elvárások:

  • Kertápolási, növénygondozási ismeretek, a növények szeretete
  • Jó problémamegoldó és helyzetfelismerő készség
  • Megfelelő fizikai állóképesség és jó terhelhetőség
  • Önálló munkavégzés

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • középfokú kertészeti szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Vonzó munkakörnyezet
  • Saját szervezésű programokon való kedvezményes részvétel lehetősége

Foglalkoztatás jellege:

  • Alapvetően teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony
  • Részmunkaidős foglalkoztatásra is nyitottak vagyunk

Munkavégzés helye:

  • Pécs, Kodály Központ

Örömmel fogadjuk olyan nyugdíjas jelöltek álláspályázatát is a meghirdetett pozícióra, akik kedvet éreznek magunkban egy vonzó kulturális környezetben történő munkavégzésre.

A jelentkezéseket a fent meghirdetett munkakörre magyar nyelvű fényképes önéletrajz, valamint motivációs levél beküldésével a jelentkezes@zsn.hu e-mail címre várjuk.

Jelentkezési határidő: 2024. május 8.

Támogatók